Dış Cephe Cam Temizliği

Bina dış cephe cam temizliği ihtiyaçlarınıza profesyonel dış cephe cam silme ekibimiz ile yapılacak işin boyutu ve semti farketmeksizin İstanbul genelinde vinçli dış cephe cam temizliği ve temizlenmesi gereken yerin vinç ve diğer yöntemlerle temizlenemeyeceği binalarda endüstriyel dağcılık konusunda uzman dağcı camcı kadromuzla apartman, plaza gibi çok katlı bina dış cephe cam silimi hizmeti veriyoruz. Dış cephe cam temizliği diğer temizlik hizmetlerinden daha riskli ve zorlu bir iştir, bu nedenle dış cephe cam silimi yapan temizlik elemanlarımız temizlik şirketleri tarafından iş kazaları ve tehlikelere karşı önlem için uyulması gereken her türlü iş kurallarını harfiyen uygular.Binaların dış cephe kaplamaları gelişen teknoloji ile modern ve estetik hale gelirken dış cephe temizliği için kullanılan tekniklerde değişim göstermektedir.

Sepetli vinçli ve asansörlü cam temizliği yöntemlerinin yanı sıra temizlenmesi çok zor olan dış cephe ve uzay çatı gibi sistemlerin temizliği için sertifikalı profesyonel dağcı cam temizleme ekibimizle en zorlu mekanların dış cephe cam temizliğini yapıyoruz.

Temizlik işlemlerimiz sırasında çalışılan yerde rutin çalışma temponuzu etkilemeden en kısa sürede en kaliteli hizmet anlayışı ile hizmet veriyoruz.

Temizlik sırasında kullandığımız tüm malzemeler en kaliteli markaların ürünleri olup uygulandığı zemine asla zarar vermezler. Cam temizliğinde kullanılan temizlik ürünlerimiz camlarınıza parlaklık verir ve uzun süre temiz kalmasını sağlar.

Dış cephe cam temizliği yaparken;
DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ UZMANLIK TECRÜBE VE DİKAT İSTER
PROFESYONEL KADRO İLE DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ YAPIYORUZ